| هوراس a întrebat:

imi explicati va rog cum sa introduc subtitrarea la un film? am intr-un folder si subtitrarea si filmul, dar cum sa le,, unesc,,? am inteles ca e mai usor cu ultima versiune BS Player asa ca am descarcat-o dar cum sa fac sa introduc subtitrarea? funda :X

Răspuns Câştigător
| aleahimk a răspuns:

E chiar foarte usor. Intrii in film, fullscreen, click dreapta -subtitrare-download manually( iti apar acolo cateva siteuri de unde poti descarca subtitrarea-chiar daca o ai deja, dar o lasam deoparte ca e mai simplu astfel, alegi un site si apoi download cecked. happy

4 răspunsuri:
| MadrYx a răspuns:

Pornesti filmul, ti apasat click pe subtitrare, si o aduci peste film (peste bs player, daca asta zici ca ai), si se adauga automat happy

| هوراس explică (pentru MadrYx):

Omule mersi tare mult happy

| MadrYx a răspuns (pentru هوراس):

Np happy

| baila98 a răspuns:

Daca vrei sa unesti subtitrarea poti sa o faci cu total video converter. Contacteaza-ma si pe mess, adresa baila_stefan98, si eu sincer vream sa iti propun ceva, vream sa iti spun ca poti deveni traducator daca vrei. Vorbim pe mess. Funda? laughing