| GabiSiAtat a întrebat:

Deci eu vreau sa descarc jocuri si sa plec de la pc.Dar nu stiu cum sa fac deoarece cand ies sta cat sta aprins iar apoi ca cum s-ar stinge butonul de la monitor se face galben iar la unitate ledu acela nu sta aprins si clipeste iar ca sa deschid pc apas pe butonul de la unitate si imi cere parola etc.intrebare:Cum sa fac sa steie pc-ul mereu aprins si daca se poate ca monitorul sa-l inchid dar el sa descarce in acel timp de pe net. Funda

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> power options -> change when the computer sleeps -> "put the computer to sleep" selecteaza "never" -> save changes

3 răspunsuri:
| Cornel320 a răspuns:

Du-te din 5 in 5 minute si mai misca mousul sa nu se mai opreasca.

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Click dreapta pe desktop -proprietati sau personalize daca ai windows 7 si dai la screensaver si dai none :d

| AnonimulJucator a răspuns:

Pai ai dezactivat hibernarea?