| TuTuOfficial a întrebat:

Deci m-am conectat la xbox live gold pe xbox 360 si imi merge internet explorer(youtube facebook,twitter)am intrat si am si testat dar la settings account scrie memberships tot xbox live free, si nu ma pot conecta pe gta 5 online ca zice ca contul meu xbox ive nu indeplineste cerintele bla bla...ce pot face dau funda, va rog?

1 răspuns:
| TheAndi22 a răspuns:

Pai ca sa joci jocuri online pe Xbox ai nevoie de Xbox Live Gold (un abonament care costa vreo 5-6 euro pe luna cred).
Pentru GTA 5 Online ai nevoie de Live Gold desigur...
Sper ca te-am ajutat... happy