| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy!

Deci, vreau sa imi cumpar un aparat de fotografiat. Vreau sa fie bun, sa faca poze clare. Sa fie ieftin ( maxim 150 lei ).
Vreau imagini si detalii.

Dau FUNDA big hug!

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Bună!
Nu există niciun aparat bun la maxim 150 de lei. :)) Numai cele la mâna a doua sau a treia.
Cel mai ieftin pornește de la 200 de lei și are 14 mp. Dimensiune senzor:1/2.3"
Memorie interna:39 MB. Dimensiune ecran:2.7 inch.
Arată cam așa : http://www.emag.ro/......EYGWDBBBM/

Eu zic să economisești și să iei unul de cel puțin 400-500 de lei dacă vrei poze de calitate!;) Baftă!

4 răspunsuri:
| Andr3y25 a răspuns:

Pff nu ai sa gasesti. Aparatele foto care sunt pana in 150 lei nu au mai mult de 5 megapixeli. Daca totusi faci rost de bani mai mult -in jur de 400 -500 euro poti sa iti iei un kanon

| andreiblondu a răspuns:

Caut aparate digitale, eventual in magazine dinacestea carrefour, cora sau in flanco si altex