| IngerashMultycolor a întrebat:

Din greseala mi-am facut bara de sus unde scrii ce site vrei sa accesezi sa "dispara" cum fac sa o pun inapoi? Funda raspunsului bun! Si e bara de la mozilla nu de la internet explorer

Răspuns Câştigător
| NeMo_5136 a răspuns:

Incearca F12 sau f11.nu stiu exact care dintre tastele astea sunt. daca nu merge reinstleazati mozila. daca nu il ai sau nu sti de unde sa il downloadezi incearca de pe filehippo.com orice versiune gasesti la orice program.Bafta!happy

| IngerashMultycolor explică (pentru NeMo_5136):

A mers! Merci muuultt! Pwp...App ai primit fundita!:*:*:*

1 răspuns: