| Neluuu a întrebat:

Am internet explorer si mozilla,si mi-am instalat yahoo tolbar pe bara, unde adaug scurtaturi, youtube etc.Cum sa fac caci numai pe internet explorer a aparut yahoo tolbar si eu vreau sa il am si pe mozilla?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si fara porcaria aia de toolbar nu puteai sa-ti pui scurtaturi pe bara? Orice browser are bara de scurtaturi! Pune mana si dezinstaleaza-l!

| Danzell a răspuns:

Inca mai folosesti internet explorer? dumnezeule!

scurtaturile pe mozilla firefox le bagi prin apasarea stelutei din link de 2 ori parca.
apoi selectezi Folder: Bookmarks toolbar.

ca sa iti apara link-urile intra la View>Toolbars, si marcheaza bookmarks toolbar