| XcrisSSx a întrebat:

Bună, TPU! Doresc sa-mi cumpăr un aparat de fotografiat Canon.Îmi puteți recomanda unul bun, dar care sa coste intre 15-40 de milioane?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.snapped.ro/aparate-foto/premiile-eisa-2015-2016.htm
Si-ti mai raman si bani pentru obiective si alte accesorii.

| katalyn27 a răspuns:

Nikon, iti dau eu un d3100

| XcrisSSx explică:

Pai site uri găsesc și eulaughing)dar sunt începător și nu știu pe care sa l aleg.De asta am nevoie de niște sfaturi

| Salontanul a răspuns (pentru XcrisSSx):

Si ai gasit un site care spune ca un aparat a primit premiul de cel mai bun aparat pe 2015-16? Nu! E! Eu ti l-am dat.