| mg112mada a întrebat:

Buna TPU! E urgent!
Aseara am vrut sa intru pe mess si nu imi dadea.Prima data am crezut ca nu e internet, dar apoi am intrat pe google si functioneaza.Acum din nou aceeasi problema, nu ma lasa sa intru pe mess.Are vreo legatura cu fratele meu care e pedepsit si ntra pe mess de pe telefon?

2 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Te rog spune-mi daca Yahoo Messenger a afisat vreun mesaj de eroare, in urma caruia ai ajuns la concluzia de fata.

In rest, daca nu va logati pe Messenger de pe acelasi id, faptul ca fratele tau foloseste telefonul sa intre pe 'mess', nu este nicio problema.

| mg112mada explică:

Deci,o iau de la capat.Am dat sa intru pe adresa mea, caci era pe ID-ul fratelui, si de atunci, de fiecare data imi arata WELCOM si atat.Si in josul ecranului imi arata ca nu functioneaza YOHOO.