| bibi99p3ty a întrebat:

Eu am o problema la webcam-ul meu...am laptop. Camera este introdusa in el. Am reinstalat windows-ul si am observat ca, camera nu este instalata in calculator...nu stiu de unde sa o instalez.Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Probabil ca o data cu laptopul ai primit niste CD-uri. Asigura-te ca ai instalat tot de pe acele CD-uri, acolo ar trebui sa fie niste drivere, printre care si cel de la camera web.

| adit58 a răspuns:

Pai ai instalat driverul de la camera? Daca.nu, nu o sa iti mearga. Driverul ar trebui sa il gasesti pe cd-ul decla laptop. Sper ca ti-am fost de.folos. Funda?

| adrian_6090 a răspuns:

Poti sa descarci driverul de aici sau sa-l folosesti pe cel pe care-l ai deja:
[link in curs de aprobare]

Scoti camera din calculator.

Instalezi diverul de pe cd sau de pe net.

Dai restart calculator.

Bagi camera si este recunoascuta automat.

| evillz a răspuns:

Incearca sa cauti pe net drivers pentru laptopul tau si vezi daca nu gasesti si pentru camera