| Bv_Andrey_1977 a întrebat:

Eu am problema cu sonorul la manage la computer. Imi puteti da un link de unde pot descarca harware-ul base system device. Am windows 7 si am laptop. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De pe google.Dar recomand să fi mai exlicit.Ce placă audio ai. dacă nu știi este un progrămel și îi spune everst home edition.Rulează progămelul și acolo îți va arăta ce hardware ai. facultativ poți genera unraport și să îl postezi aici asta ca să te pot ajuta cât mai precis.Succes

1 răspuns:
| omide a răspuns:

Iti recomanda HWINFO ca sa vezi ce placa ai si sa cauti pe net, programul il gasesti pe http://download.rnt.ro cred ca la sectiunea sistem