| LifeIsHard a întrebat:

TPU! Exista la laptop(ACE) tasta "F13" ca eu chiar nu stiu unde se afla! PLSSSSS! fundita! Pa! happy

Răspuns Câştigător
| Alexsb2006 a răspuns:

Singuru loc unde am vazut f13 a fost pe un laptop din gama Apple in rest nicaierea nu am vazut.

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Am avut şi eu laptop din ăsta, nu are tasta "F13",are doar până la "F12".
Baftăă

| Takocska a răspuns:

Nu exista la nici un calculator sau laptot F13 ca nu exista numa F1-12

| valentingb a răspuns:

Nu.se termina la f12.

| mabo a răspuns:

Nu exista. funda? plz k ai fi prima care imi da, plzzzzzzzzzz

| raducannicolae a răspuns:

Nu exista. Tastele F sunt de la 1 la 12. Mai multe tutoriale despre calculatoare gasesti pe www.raducannicolae.blogspot.com