| Al3xbC a întrebat:

folosesc mozilla si as vrea sa stiu cateva addon-uri pentru o navigare pe internet mai sigura, privata si
fara mii de reclame momentan am doar avast online security(dar e varza).as vrea cateva recomandari dar as vrea sa imi spuneti si motivul recomandarii(altceva decat eu il folosesc). multumesc

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti instala AdblockPlus, Ghostery, DoNotTrackPlus...te mai uiti pe acolo!

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pentru reclamele sacaitore iti poti baga AdBlock.De preferinta pe google chrome.

| gpaul a răspuns:

Mozilla Firefox este unul din cele mai nesigure browser-e de pe Windows. Este foarte vulnerabil la SQL-Injection. Nu sunt plug-in-uri care sa iti garanteze o siguranta pentru datele personale importante (ex.: numar card, CNP, etc). Iti recomand sa treci pe IExplorer sau Chrome.

| rater1994 a răspuns (pentru gpaul):

Iarta-ma daca nu am dreptate dar faci o greseala in legatura cu SQLi.Nu conteaza ce browser folosesti daca site-ul este vulnerabil la SQLi tu poti intra si de pe browser-ul de la nasa daca vrei ca pe un site unde este vulnerabilitate nu de tine depinde.Depinde de cei careu au site-ul. SQLi sunt de fapt gauri in site pe care daca le accesezi poti afla mai multe informatii printre care da. si numar card, CNP s.a.s.Dar repet nu browser-ul tine de SQLi ci site-ul facut de oamenii respectivi...