| dincolodevise a întrebat:

Buna TPU... funda la cel mai bun raspuns.nu mai stiu parola de la id de messenger. daca dau forgot password imi zice sa scriu id alternativ si nu-l mai stiu...ce pot sa fac sa-mi recuperez parola? scuze categoria

1 răspuns:
| Onio a răspuns:

Parola de la ID Messenger este aceeasi cu cea de la contul de Mail Yahoo prin care ai si messenger-ul. Incearca sa iti recuperezi datele de la mail, pas cu pas si ai sa ajungi in punctul in care se va cere sa bagi o parola noua pentru mail, care va fi aceeasi si pentru messengerul respectiv. Bafta.