| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Funda raspunsului rapid si bun. Ce jocuri tip Counter Strike/Microvolts/Modern Combat (adica First Person Shooter sau Third Person Shooter) ar merge pe un pc cu procesor de 1.6 Ghz, placa video Intel 950, 1 GB memorie RAM?
Multumesc mult happy

6 răspunsuri:
| AlexaLovesSkillet explică (pentru єχcєєℓ):

L-am incercat, am instalat, a pornit, am introdus numele si parola, si nimic nu s-a intamplat. Am facut asta in mod repetat, cu aceleasi rezultate. De aceea l-am dezinstalat. Multumesc oricum happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru AlexaLovesSkillet):

Numai bine si baftă!

| FlowerRoseRose a răspuns:

MicroVolts

| AlexaLovesSkillet explică (pentru FlowerRoseRose):

Lol, il am deja. Am scris in intrebare "jocuri gen Microvolts", deci s-ar subintelege ca deja il am si il joc, si l-am sugerat ca exemplu pentru ca imi place. Merge, dar cu un anumit lagg din cauza placii video presupun. Am incercat si pe laptopul de 2 Ghz cu placa video buna, si merge excelent. Totusi, pe cel de 1.6 merge "cu incetinitorul". Mersi oricum happy

| 3DEffect a răspuns:

Intra pe canirunit.com si vezi acolo ce jocuri iti merg.