| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Vreau sa imi iau un telefon, dar nu ma pot decide. Am avut Motorola Milestone [Droid], si, am fost multumita de el, pana acum cateva luni cand a inceput sa imi faca figuri, sa se miste singurel, de zici ca e satanist. Vreau un smartphone cu Android, o camera principala de cel putin 5 mpx, una secundara [VGA, 0.3, 1.3, sau 2 mpx - aici nu conteaza mpx-ii, important e sa aiba camera secundara pentru video call], wi-fi, bluetooth, touchscreen, ecran intre 3.6 inch si 4, 5 inch, multi-touch, un procesor bun, o memorie decenta.
Ma gandeam la un HTC, dar nu ma pot decide.
Care este mai bun, pe care vi l-ati cumpara, si de ce?
-HTC Sensation
-HTC Sensation XE
-HTC Sensation XL [ecranul e cam mare, dar, daca e cel mai bun, inchidem ochii]
-HTC EVO 3D
-HTC Desire V
-HTC Incredible S
Daca aveti alt exemplu de telefon, pana in vreo 1500 lei, astept propuneri, dar, pana atunci, pe care l-ati alege dintre cele prezentate mai sus si de ce?
Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Samsung galax 2 sau Sony Ericsson xperia ray e ff bun HTC nu stiu nu sunt asa bune ia unu din cele spuse mai sus si nu vei regreta. Samsung, si Sony domina piata si sunt cele mai bune

| samysamy a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy S II, il gasesti pana in 1500 roni si e foarte bun. Iti dau un link sa vezi cum e insa eu prefer de 10 ori sa iau un galaxy decat un HTC, trust me sunt mult mai bune si rezistente din toate punctele de vedere. Uite link-ul http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

| Gabypwns a răspuns:

Si eu tot Samsung Galaxy S2 iti recomand.

| SoreMihalacheSorina1 a răspuns:

Pai mie mi se pare ca Star 3 e bun are multe chestii pe el eu de ala am.si HTC e bun dar zic ca Star3 e mai bun asculta-ma bine Uite niste informati /; Samsung S5220 Star 3 este un telefon touchscreen cu un ecran de 3 inchi, avand o rezolutie de 240 x 320 pixeli. Interfata utilizatorului este TouchWiz v2.0, iar camera foto de 3, 2 MP este capabila sa inregistreze videoclipuri. Conectivitatea este asigurata prin GPRS, EDGE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth si USB. Samsung S5220 Star 3 ofera acces facil la retelele de socializare, citeste carduri de memorie de pana la 32 GB, si este dotat cu radio FM cu RDS. Rezista in modul standby pana la 625 de ore

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina1):

Multumesc, sunt sigura ca este un telefon excelent, insa, mi-as dori un ecran de cel putin 3.6 inch, pentru ca imi pun filme folosind aplicatia Vplayer sau MX player, si, se vede mai bine pe un ecran cat de cat mare. Mersi mult, inca o datawinking happy