| MRmariusica a întrebat:

Gta iv al meu este cam ciudat cand e vorba de erori... Exemplu astazi intrasem pe el mergea perfect iar putin mai tarziu intrai pe el si aparea negru dupa putin timp aparura si scrisurile dar de acolo nu se mai incarca nimc il inchisai intrai iar pe el si mearsa de parca nu s-ar fi intamplat nimic... Sau in unele momente imi dadea o eroare cand intram in el si zicea gta uv fatal error siscria ca daca nu reinstalez jocul nu mai merge. Nu il instalai si intrai in el si mearsa si sunt multe alte tipuri de erori care parca nu isi au sensul pentru ca mereu dupa eroare cand intru in joc merge. Si mai demult cand intram in joc imi dadea eroare si intra in joc! Ma rog acum eroarea asta care o mentionai in propozitia cu semnul exclamarii nu mai apare. Dar totusi nu e ciudat? Ce fel de erori sunt?

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Da-i foc!happy

| MRmariusica explică (pentru Yamaha123):

Ma enerveaza un lucru... De ce trebuie sa mi fac griji din moment ce acele erori zic ca nu merge jocul si jocul de fapt merge inseamna ca sunt erori false, nu?