| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

imi caut o tastatura de gaming dar eu nu prea stiu care e ok sau nu. daca ma puteti ajuta cu unlink =) btw as vrea sa fie cu led rosu nu conteaza daca e mecanica sau nu doar sa nu facac foarte mult zgomot buget 260lei dau funda scuzati daca am gresit categoria

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ce pret ai pentru tastatura. Uite aici una buna cu iluminare si nu prea scumpa.http://www.altex.ro/tastatura-gaming-marvo-k650-usb-negru

| DryIce a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

Asta am eu. E la 130 lei si are 4 culori iluminare. E ok, cam zgomotoasa si se cam ia vopseaua de pe taste in timp. Ce pot sa zic, la 130 lei te mai uiti ca se strica in 2 ani. Cum sa dai 260 lei pe o tastatura?! :o

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru DryIce):

Si un amic de-al meu are aceasta tastatura, eu ma tot uitam la redragon vara doar ca din cate am inteles e cam zgomotoasa si e urat sa faca zgomot mare