| bibiiiy a întrebat:

Imi luai azi un Huawei u8650, si nu stiu cum sa imi bag o melodie ca ton de apel.Am card, si am f.multe melodii si nu stiu cum sa mi-o bag ca ton de apel,respectiv, ton de mesajehappy FUNDAA

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Din cate stiu eu la mesaje poti pune doar ce are el pentru mesaje, nu poti pune alte melodii.

| emi1998 a răspuns:

1)intra la setări, setări apel, trebuie sa existe acolo o opțiune pentru a schimba tonul de apel selectezi de acolo melodia pe care o vrei.
2)Intri în "fișierele mele ", external_sd, selectezi melodia și ii dai setare ca-->ton de apel/mesaj.