| labrador23 a întrebat:

Imi poate spune cineva care sunt calitatiile unui videoproiector? Vreau sa imi iau unul si nu stiu cat de mare este afisat pe perete, e cumva luminozitate?

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Salut, sa stii ca videoproiectoarele nu sunt chiar atat de ieftine.

http://bit.ly/144A5xC acesta poate proiecta full hd si pe un perete interg

| labrador23 explică (pentru ombladon112):

Bun si cat de mare e aria acestei proiectii? ca sa stiu cam cat de mare trebuie sa fie peretele. Si daca ar fi sa il iau pe acesta sunt si cablurile la el? thinking