| Basoc_Mihai_1978 a întrebat:

imi poate spune cineva va rog care este diferenta dintri laptop si notebook si care este mai bun?
Pentru ca am vazut un notebook care imi place si are capacitati bune si nu stiu daca sa il iau. M-am mai uitat pe net si am vazut ca unii spuneau ca e acelesi lucru, alti ca laptopul e mai bun si nu mai stiu ce sa cred. Adica vrea sa pot sa ma uit la filme sa joc ceva jocuri gen minecraft, lol, metin2 si alte jocuri.

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Notebook=Laptop
Laptop=Notebook

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Sincer Notebook-ul e tot laptop. eu am un Notebook ASUS K52N Si merge bricihappy

| Gheorghe_Valentin_1995_Qtni a răspuns:

E un laptop dar foarte mic si usor
de exemplu ecranul are 10 inch
si se încadreaza cam la 107-190g