| Hrustic_Roberta_1964 a întrebat:

Imi pot sterge contul de pe magazin play? Daca da cum? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu poti decat sa iti stergi tot contul Google, aici:
https://www.google.com/settings/account/inactive

| Motzca_Seby_1997 a răspuns:

Da il poti sterge... intri pe malisezi cu gazin play pe phone sau tab glisezi spre deapta si iti apare contul tau / user name si parola ) dai acolo STERGERE CONT

| Hrustic_Roberta_1964 explică (pentru Motzca_Seby_1997):

Am intrat si am glisat spre dreapta, dar nu imi apare contul tau / user name si parola.Am dat click unde imi scrie email-ul si imi aparea alt ceva

| Bruca_Razvan_1984 a răspuns:

Salut merge sters contul de pe magazin play dati click dreapta sus unde apare numele vostru la mine apare asa R de la Răzvan apoi intrati unde scrie Gestionati conturile de pe acest dispozitiv apoi intrati unde aveti contul cu adresa de ca gmail dati click si scrie eliminare cont

| Sly_Enis's_1987 a răspuns:

Multumesc