| David200111ani a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune ce laptop f bun mi-as putea lua pana in 18-19 milioane care dexemplu sa mearga metin2 foarte bine nu cu lag

4 răspunsuri:
| herbals a răspuns:

Nu ti-as recomanda laptop. Laptopurile in general sunt slabe, ele sunt facute pentru afaceri, birou etc. Mai bine iti iei o unitate, in banii astia gasesti o unitate foarte buna, pe care o sa-ti mearga si ultimele jocuri aparute nu numai Metin2. Lagul de pe server nu este obligatoriu sa il ai din cauza PC-ului, ci si din cauza serverului.

| pHe0Nix a răspuns:

Mai bine ia un desktop nu lapto, in 1.900 ron faci un Desktop bun ce duce orice joc, dar daca tu vrei laptop uite asta va duce toate jocuriile (gta iv, bf3, crysys 2, cs:go, fifa 12 si multe altele pe detalii high si o rezolutie cat de cat decenta!)
http://www.emag.ro/......p59-339464
Bafta la butonat

| Badboy12Spike a răspuns:

Incearca pe www.emag.ro ca este si mai ieftin

| vizitiudanut7 a răspuns:

Ai nevoie de un procesor de 3200+ 2.01 ghz. zic eu, 1 gb ram, 250 gb memorie ca sa nu mearga greu pc-u...