| Emrys07 a întrebat:

imi puteti spune de ce cand urmaresc un video pe youtube in 720p sau 1080p imi ramane in spate cu cateva secunde si sunetul merge normal, dau funda!

Răspuns Câştigător
| johnyxus a răspuns:

Pai e sigur din cauza placii video, cand dai pe 360 iti merge normal probabil, ia-ti speedbit si nu o sa mai ai probleme.

10 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Placa video sau viteza la Net.

| Emrys07 explică (pentru taken):

Placa video ii de 512mb cred si viteza de net 50Mbps

| XsupermenX a răspuns:

Buna dai pe rotita aia deunde setezi p si dai automatic si cand intri in video se seteaza singur la cel mai mare p...
Sper ca te-am ajutat.

| Emrys07 explică (pentru XsupermenX):

Daca dau pe automat mi se pune la cea mai mare p dar imi ramane in spate

| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

De obicei e placa video sau intregul sistem de operare. Cu alte cuvinte are configuratia omponenetelor foarte slabe

| AlexMaxWoW a răspuns:

Salut, dai pe pauza dupa dai pe 1080p si asteapta sa se opreasca rotita aia de jos, dupa nu mai ai nici o problema!

| Emrys07 explică (pentru AlexMaxWoW):

Nu mi se invarte roata aia cand schimb p

| Remus95 a răspuns:

E posibil sa nu suporte placa am aceeasi problema si il las la o claritate mai slaba.

| Emrys07 explică (pentru Remus95):

A inceput sa imi ramane in spate de o saptamana inainte puteam sa ma uit si pe 1080p

| Remus95 a răspuns (pentru Emrys07):

Viteza la net e slaba.