| wolverine13 a întrebat:

Am o problema cu YOUTUBE-UL, daca ii dau la calitate 720p HD sau 1080p HD imi merge sacadat si sunetul si imaginea, mentionez ca folosesc Google Chrome si Adobe Flash Player, poate cineva sa imi spuna ce sa fac sa nu mai imi mearga sacadat?

15 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Nu mai aburiti cu Ram-ii.Problema e de la placa video, e prea slaba

| shannygelu a răspuns:

E de la placa video nu suporta hd

| vrelian a răspuns:

E de la monitor.probabil monitorul nu suporta ful high definition. oricum ce ceva legat de chestia asta.calc nu are nimic.si un calc antic ar trebuie sa vada o pagina de net.ce sa ii faci, nu stiu.cauta sa vezi ce rozolutie maxima suporta monitorul tau si dupa stii ce sa-i dai in unitate.altceva nu stiu

| Neymar96 a răspuns:

Eu am 4gb de ram si mg perfect pe 1080 la pc vechi pe 2gb asa imi facea si mie

| DOARoVIATA a răspuns:

Este de la pc... cumpara altul alta varianta nu vad sau baga un sistem de operare care ocupa mai putini rami gen xp happy

| wolverine13 explică (pentru DOARoVIATA):

Folosesc XP, de la RAMI nu cred ca e pentru ca am 2 GB

| CrYsTyAn98 a răspuns (pentru wolverine13):

Uita-te la ce ti-am zis eu...chestia cu registrii este cea mai frecvent intalnita la multi utilizatori deoarece instaleaza tot felul de chestii care pe urma le dezinstaleaza registrii ramanan si ingreunand destul de rau pc-ul... tiam zis..incearca ccleanerwinking

| wolverine13 explică (pentru CrYsTyAn98):

Nu pot fi registrii, pentru ca astazi am reinstalat windows-ul, si inainte tot asa mergea sad

| CrYsTyAn98 a răspuns (pentru wolverine13):

Tunci n-are ce sa.fie de vina decat configuratia mica a pc-ului...

| wolverine13 explică (pentru CrYsTyAn98):

Ok, mersi oricum tongue

| CrYsTyAn98 a răspuns (pentru wolverine13):

Cu placerebig grin

| Auras95 a răspuns:

Schimba placa video

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Poate fi si de la net, daca ai wireless ieftin, in jur de 100 lei iti strica netul. Ai nevoie si de net bun pentru HD

| Mihu_Ionuţ_1991 a răspuns (pentru SmecheruCuSpate):

Nu inteleg de ce aburiti omul daca habar nu aveti despre ce vorbiti. Stai calm, pc-ul tau nu are nimic, YT nu prea se intelege cu noile versiuni de Flash Player - incearca o versiune mai veche - 10 ar fi recomandat.

| CrYsTyAn98 a răspuns:

Probblema poate fi de la pc: configuratia slaba sau poate fi de la virusi sau chiar de la prea multi registri inutil din pc(in cazul cu registrii foloseste ccleaner)winking