| Frau a întrebat:

Imi puteti spune un program de editat video-uri (in afara de movie maker) nu foarte complex. De fapt, sa pot pune niste subtitrari pe video. Multumesc! ^^

3 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut! Iti recomand sa incerci camtasia studio 8. E cel mai bun eu fac numai subtitrari cu el altele ar mai fi Sony Vegas Pro, MAGIX MOVIE EDIT, AVS Video Editor. Poti gasi mai multe prin o cautare pe google sau aici uitate si alegeti - http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174
De- aici ai de unde alege, daca nu intelegi cum se folosesc programele cauti tutoriale pe youtube de exemplu la camtasia studio scrii pe youtube camtasia studio 8 tutorial romana/in romana etc...
Sper ca te-am ajutat, funda?

| SkrillexForever a răspuns:

Veags pro 11.0
Videopad video editor
Adobe premiere
Adobe premiere elements

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Mie,cel mai simplu de folosit mi se pare videopad.