| VampyYuki a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, de ce mi se tot blocheaza muzica de pe Youtube atunci cand deschid o alta fereastra gen Google si incep sa caut ceva? De exemplu:am pus mai-nainte muzica de pe Youtube si am deschis o alta fereastra ca sa pot intra pe TPU, si in timp ce faceam asta muzica se tot bloca ca si cum s-ar bruia un semnal sau ceva de genul asta. Cand ma reintorceam la fereastra in care e deschis Youtube-ul nu avea nici o problema. Am problema asta de cand mi-am reinstalat Windows-ul. Poate fi de la driver-ul audio? Am Driver Booster si imi zice ca toate driver-ele sunt ok, deci nu inteleg de unde vine problema. Si inca ceva:zilele astea mi s-a stricat centrala, si a fost foarte frig in casa. Acum a fost reparata si e totul ok. Stiu ca va intrebati ce legatura are dar nu mi-am pornit deloc laptop-ul pe toata perioada cat a fost frig in casa(adica aproximativ o saptamana). Abia ieri am facut asta, si parca acum merge mai rau. Mi se pare ca merge foarte incet. Sa fie oare din cauza ca l-am expus la temperaturi asa scazute? worried Help, please, dau FUNDA!

9 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu cred ca este de la temperatura, pur si simplu refuz sa cred asta!

| VampyYuki explică (pentru dragosbogdan001):

Atunci ce ar putea fi? :\ Si cat despre problema cu sunetul?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru VampyYuki):

Sigur nu-i de vina internetul sau procesorul?

| VampyYuki explică (pentru dragosbogdan001):

Ar putea fi internetul. Poate... Am internet de la RDS, deci poate ca ar fi posibil...:\ Cat despre procesor nu stiu ce sa zic. Cum imi dau seama, totusi, de unde vine problema?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru VampyYuki):

Nu stiu ce sa zic. Ar trebui sa-l duci undeva, sa vada un specialist problema. El iti va spune daca e calculatorul de vina sau internetul sau altceva.

| VampyYuki explică (pentru dragosbogdan001):

Acum incepe sa mi se blocheze si video, nu doar audio straight face

| PROTOTYPE a răspuns:

Cred ca este de la windows. Driver-ul audio nu are legatura happy

| VampyYuki explică (pentru PROTOTYPE):

Si ce pot face?

| PROTOTYPE a răspuns (pentru VampyYuki):

Schimbi windows-ul...