| Jachi a întrebat:

Hey TPU!
Nu am rezolvat inca problema cu volumul.
Deci am pus niste driver-e si alte chestii. Si acum la volum imi arata ca este pornit. Deci nu imi mai apara o cruciulita cu x.
Dar, problema este ca : De exemplu cand vreau sa ascult ceva pe Youtube NU MERGE.
De ce?
Multumesc!
Funditaa!

1 răspuns:
| Kilobyte a răspuns:

Driverul pus de tine nu este cel corect chiar daca nu mai apare cu X.

Trebuie instalata driverul corect si pentru al identifica poti folosi programul Aida32 de aici : http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/AIDA.shtml