| Laurrraa a întrebat:

Imi puteti ziceti niste telefoane mobile (Samsung) care au si android si Wifi. Cele mai multe raspunsuri primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

Cele mai bune telefoane Samsung mai noi (care au si WIFi) sunt cele din clasa Galaxi. Cele mai performante ar fi:Galaxi SII, Galaxi Ace, Galaxi S Plus si Galaxi Y, astea sunt cele mai noi modele aparute pe piata prin urmare si cele mai performante. Eu am Galaxi S Plus si iti spun din experienta ca merge foarte bine.
Succes la ales telefonul!

6 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Toate telefoanele cu android au wi-fi
Daca vrei Samsung
Incearca Samsung galaxy ace

| MariusF23 a răspuns:

Toate telefoanele cu android din zilele noastre au si wi-fi tongue

| Laurrraa explică (pentru MariusF23):

Vam zis sa imi dati idei nu sa imi ziceti astea happy

| Leo32 a răspuns:

Toate Samsung Galaxy-urile, LG optimus prime-one-black, si alte telefoane de mai noua generatie happy

| Cornholio a răspuns:

Ia-ti un Galaxy
eu am Galaxy Ace si merge super atata timp cat nu pornesc prea multe aplicatii