Întrebare recomandată | Dobrisan_Andreea_1994 a întrebat:

Imi spuneti cateva pachete cu internet + televiziune la preturi accesibile de la orice firma. Multumesc + funda.

Răspuns Câştigător
| Vladutzu22 a răspuns:

In mod recomandat retelele UPC-Romtelecom, sunt unele din cele mai avantajoase, insa aceste retele nu sunt intalnite peste tot (nu exista retea la care sa te poti lega). Eu iti recomand sa mergi la un operator FocusSat sau Digi ele iti pot oferi pachetele standard internet+televiziune, preturile sunt foarte accesibile undeva intre 40-80 lei. Doar atat iti pot spune eu, ar trebui ca tu sa mergi sa ceri mult mai multe informatii. Funda? happy

9 răspunsuri:
| Gαηαmα a răspuns:

Bună.Pai acum era o ofertă la UPC-30 lei/lună timp de un an, dupa un an cred că 65 lei/lună, dar cred că te poţi retrage şi poţi merge la RDS - aproximativ 55 lei/lună(cam asa e peste tot)

| HidroGeNn a răspuns:

Buna. Rds-Rcs si Romtelecom sant cele bune firme la ora actuala pe piata cu pachete de televiziune si internet la cele mai bune oferte cauta la ei pe sit-uri si vezi detaliile.

| AvM94 a răspuns:

Romtelecom mai este o firma buna si cu preturi mici, eu platesc 70 lei pe luna, dar a mai bagat programe in afara de cele care sunt standard.

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Din punctul meu de vedere, unul dintre cele mai accesibile pachete de televiziune+internet este cel de la Romtelecom, asa am si eu si pot spune ca sunt foarte multumita.

| claudiabiancastefaniaelena a răspuns:

Romtelecom.winking

| hellomi a răspuns:

Romtelecom

| NoName1428 a răspuns:

Http://oferta.upc.ro/? utm_source=google&utm_medium=adwords&utm_campaign=oferta_sept&utm_content=150Internet Sper sa te ajute!

| Dobrisan_Andreea_1994 explică (pentru NoName1428):

Multumesc amandurora pentru raspunsuri, insa upc nu este la noi in zona happy

| cudraganonim a răspuns:

Eu iti recomand de la rcs si rds sau romtelecom(bonus primesti o tableta daca ai toateacesteabig grin)