| Ioanna05 a întrebat:

ce creme de corp recomandati? Preturi accesibile nu peste 50 RON. Daca imi spuneti de pe internet astept linkwinking Si de preferat fara arome puternice.
Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Sibeluca a răspuns:

Eu cumpar de la Lidl diverse creme, care sunt foarte foarte ieftine chiar si sub 10 lei. Este si o crema de corp, care te dai dupa ce faci baie. vreau sa iti zic ca face peilea extreeem de catifelata love struck Sunt super multumita de cremele de la Cien.La inceput am crezut ca sunt ieftine si scumpe dar dupa ce am aplicat-o am constatat ca m-am inselat! laughing

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fel de lapte de corp sau cremă de la Dove. Iubesc produsele lor, îmi simt pielea atât de hidratată după ce le folosesc!

| Cupcakestar a răspuns:

Le poti incerca pe cele de la NIVEA, sunt foarte bune si hidratante si sunt la un pret foarte bun. La mine in oras sunt cam 17-18 lei.
http://www.bathandbodyworks.com/family/index.jsp?categoryId=4191846
Sau aici poti comanda:)

| AlleSiAtat a răspuns:

Incearca lotini de corp de la elmiplant, costa pana in 20 de lei. Eu am acasa una cu miros de iaurt si castraveti, foarte hidratanta! Le gasesti in orice super-market-uri. big grin

| daniellle a răspuns:

Îţi sugerez să arunci o privire pe catalogul Oriflame online:

http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201312

S-ar putea să te încânte câteva creme de acolo. Eu îţi recomand una din cremele de la pagina 53, sunt la promoţie, destul de ieftine şi miros chiar drăguţ. Le-am avut pe toate 3.

Sau dacă doreşti, o poţi încerca pe aceasta:
http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=25499

De asemenea, am avut-o şi am fost încântată de ea. :D

| PatrisuK a răspuns:

Avon oriflame nivea si lady's