| RaulDenis100 a întrebat:

Buna TPU imi spuneti va rog un program de poze care sa le faca asa : persoana din poza sa iasa clara si fundalul in ceata

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Se numeste blur, sa-l ia dracu de blur ca am zis de mii si mii de ori! Apropo, s-a inventat photoshop pentru calculator sau facetune pentru telefon! Mentionez programele mentionate costa dar sunt foarte bune, daca nu, cauta in play store blur effect sau ceva de gen laughing

| Hieer a răspuns (pentru Clorox):

rolling on the floor))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa editezi imaginea direct de pe telefon cu aplicatia PicsArt. Are mai multe efecte de blur.