| Luci88 a întrebat:

BUNA TPU. In ce setari trebuie sa intru ca sa imi pun Parola la Tableta? Sa nu aiba nimeni acces la ea? sad Dau Funda:* Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Intri la "setări", click pe "securitate" apoi/sau(depinde de tabletă) la "blocare ecran" şi după alegi tipul de blocare.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

5 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Cauta in setarile telefonlui securitate

| flavius12303 a răspuns:

In primul rand ce tableta ai? si in al doilea in ce limba iti este?

| Luci88 explică (pentru flavius12303):

Tableta Utok 700Q 7 (Romana)

| CrawL a răspuns:

Intri la setari-->securitate-->blocarea ecranului. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Soniarts a răspuns:

Pai, intrii in setari -> securitate -> blocarea ecranului. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin