| Marselina a întrebat:

In ultima vreme au inceput sa-mi apara reclame pe desktop http://67.media.tumblr.com/......1_1280.jpg Atunci cand imi apar se misca foarte greu. Ce pot sa-i fac?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Instalează programul AddBlock pentru a scăpa de reclame.

| K0sti a răspuns:

Pai ce sa faci...
Sa inveti sa nu mai faci click pe toate tampeniile, sa-ti pui un antivirus bun, sa nu mai instalezi programe cu tot cu toolbar-uri, etc...

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Intra in control planet si dezistaleaza programele care nu-ti trebuie ca poate un program ar sa-ti faca de astea