| NothingImportant200 a întrebat:

Intrebarea este adresata persoanelor care au un BlackBerry 8520. Cum pot sa primesc si eu melodii prin bluetooth? Am inceercat de cateva ori si nu merge, zice transfer esuat. Am auzit ca sunt niste etape de urmat. Care sunt acelea?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Daca telefonul e nou, ar putea sa aiba niste defecte din fabrica. Al meu s-a stricat de 2 ori in prima saptamana de la cumparare si l-am dus la Germanos. Bafta!

| mariiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Acolo unde iti activezi bluetooth-u mai jos scrie ceva cu configurare bluetooth :d de acolo cauti "individu" la care doresti sa trimiti!

| Luisa_Ana_1996 a răspuns:

Daca vrei sa primesti muzica intri la muzica dai optiuni si apoi primire prin bluetooth.batting eyelashes Sper ca te-am ajutat!

| Luisa_Ana_1996 a răspuns:

Daca vrei sa primesti muzica...intri acolo unde ai melodiile si dai primire prin bluetoothbatting eyelashes si iti apare ceva pe ecram si cat e aia acolo poti primi melodiile.