| cosmin123bos a întrebat:

Buna TPU.la messenger cum pot sa-mi dau remove din lista cuiva? stiti vreun program sau ceva?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Exista un program - DAB3 cu care te poti sterge din lista cuiva. Il gasesti aici: http://www.messengeroo.com/yahoo-messenger/software/deny-a-buddy/

3 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Nu poti.

| Sin a răspuns:

Da-i ignore tu.Nu poti sa te stergi sigur din lista altcuiva.

| Sebyzuq a răspuns:

Sicer cel mai simpu e sai dai tu ignor persoanei respective si asa nici el nu poate sa te mai contacteze sau sa primesti masuri de la ea.(Daca nu sti sa dai ignor iti exp eu: te duci la persoana care vrei sa-i dai ignor, dai click pe ea si-ti apare casuta sa vb cu ea, dupa aia te reintorci in lista si o stergi, apoi revi la casuta care ai deschiso si dai ignor de acolo)...si asa n-o sa mai poata sa te contacteze de pe id ala! Bafta... fundawinking