| SuicideWillSave a întrebat:

Buna tpu.La messenger cand am lista cu prietenii am observat ca o singura persoana la lista apare ca nu mi-a vazut mesajul dar cand apas acolo vad ca mi-a vazut.Si mi-a vazut demult.Ce o fi?

1 răspuns:
| ash87 a răspuns:

Salut, am observat si eu discrepantele astea. Din experienta de programator si din ce am putut sa constat din exemple concrete in cazul meu, daca in fereastra cu persoana apare citit, e citit, indiferent ce scrie in cea generala.