| Lenesu a întrebat:

Ma puteti ajuta? Imi spuneti va rog daca windowsu` asta este bun? http://download.chip.eu/......20973.html doresc sa imi reinstalez windowsu` si nu daca acesta este bun. Ajutor!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi mesaj privat !

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E bun dar ai licenta la el? daca tot vrei sa descarci de acolo! Linkul te duce direct pe site-ul Microsoft.

| Lenesu explică (pentru neluL):

Imi poti face tu rost de licenta te rog

| neluL a răspuns (pentru Lenesu):

Iti pot da alt windows din alta parte! Licenta pentru vista costa 450 lei cu aproximatie.

| Lenesu explică (pentru neluL):

Ok
imi dai te roog

| Lenesu explică (pentru neluL):

Mersi

| Lenesu explică (pentru Lenesu):

Iti raman dator

| Lenesu explică (pentru neluL):

Ii iso? cum fac? il pun pe cd si atat?

| neluL a răspuns (pentru Lenesu):

Cum faci un CD bootabil cu Nero uite aici http://www.videotutorial.ro/?p=333

| neluL a răspuns (pentru Lenesu):

Vezi mesaj privat !