| xxCocainexx a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu cateva site-uri sau programe de editat poze(ma ref la edit, ten, ochi, machiaj...etc.)

Multuu de intelegere:*:*^.^

Răspuns Câştigător
| KamyGirl a răspuns:

Www.picmonkey.com :* Funda? :*

| xxCocainexx explică (pentru KamyGirl):

Mz frumos.e super programul:X

9 răspunsuri:
| Biaaa a răspuns:

PhotoInstrument, dar îți trebuie și PhotoScape pentru a putea salva pozele. mult de explicat aici cum se salvează laughing înțelegi tu, dacă vrei, mesaj și îți explic! :*

| Rockerul23 a răspuns:

Www.taaz.com
E perfect pentru ce doresti tu.

| lumy4u a răspuns:

Www.taaz.com o sa iti placa :)

| FrumushikaTha a răspuns:

Incearca PicMonkey --- www.picmonkey.com este un program care il folosesc foarte des, si sper sa fii multumita de el! Fundita?

| Acp a răspuns:

Incearca makeup.pho.to sau editor.pho.to, merg f binee :]