| ruxandracollo a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajutacu niste probleme am desc avast antivirus dar imi apare o fereastra si spune: register your avast! trebuie sa ma registrez pentru ce /?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este PREFERABIL ( dar nu obligatoriu ) să te înregistrezi cu o adresă de e-mail!

Dacă te înregistrezi, atunci beneficiezi de suport non-stop GRATUIT timp de 1 an, după care "reactivezi" contul respectiv şi mai obţi încă 1 an gratis, etc.
Dacă nu te înregistrezi, atunci îl poţi folosi doar 60 de zile ( parcă ), după care NU vei mai primi suport la definiţiile de viruşi/update-uri sad

Toate cele bune.

| ruxandracollo explică (pentru bursuc001):

Multumesccc pentru raspunsuri

| bursuc001 a răspuns (pentru ruxandracollo):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să te înregistrezi musai.

| horia2012 a răspuns:

Daca ai descarcat si instalat varianta free, daca te inregistrezi cu adresa ta de email il ai 1 an de zile gratuit.

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!