| anonim_4396 a întrebat:

Maine vreau sa imi comand un smartphone. Totusi, inca nu m-am decis. Vreau un telefon cu android, camera de minim 5mp si un procesor bun. Ce imi recomandati? Am un buget de 850-900 lei

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

E ceva mai mult decat bugetul tau, dar merita fiecare banut! http://telefonultau.eu/......dient.html

2 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Prietene omul intreba de ceva cu procesor si android! exemplele pe care le-ai dat tu nu corespund cerintelor de mai sus! incearca sa citesti cu atentie si sa nu te mai grabesti sa dai niste raspunsuri doar asa ca sa-ti dea cineva funde si alte chestii

| raresraud a răspuns:

Pai eu tias recomanda un Samsung Galaxy Ace S5830 Onyx Black
sau LG Optimus 2X bafta