| sfetcudani a întrebat:

as dori ajutor pentru ca nu ma prea pricep. am inlocuit windows vista cu windows 7 si am vazut ca nu prea mai am memorie in c. am descoperit ca in c. se afla windows old. vreau sa stiu daca pot sa-l sterg fara sa daunez windowsului actual care este windows 7 astept cu nerabdare raspuns va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MKV a răspuns:

Cand ai reinstalat windows-ul nu ai formatat partitia, si ai instalat inca un windows. S i eu am patit la fel, dureaza mult cu programe de deblocare sa il stergi... reinstaleaza windows-ul iar, (sterge partitiile la reinstalare, formeazale iar si apoi dai enter unde vr sa instaleze windows-ul)

| sfetcudani explică (pentru MKV):

Multumesc mult. sti ceva program de deblocare? daca eczista unul

| MKV a răspuns (pentru sfetcudani):

Unlocker.
Il gasesti pe internet. insa dureaza pana se sterge...

5 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Daca ai win7 in alta partitie poti sa formatezi partitia C unde se afla win vista, daca le ai pe amundoua in aceeasi partitie nu stiu

| corrados a răspuns:

Daca ai amandoiua windows-uri in c, nu poti sterge numai una...trebuie sa le stergi pe toate si dupa sa pui ce windows vrei tu.

| MihaiMarius a răspuns:

Cel mai bine e sa formatezi partiteia deoarece esti sigur ca ai scapat de vechiul windows.