| JustLikeMe a întrebat:

TPU! Merge windows xp la laptop?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Merge orice windows, doar trebuie sa ai cerintele necesare pentru el.

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/......l-meu.html
Recomandarea este sa instalezi Windows 7!

| Vooortex a răspuns:

Merge, intaleaza-l cu incredere ca iti consuma si mai putine resurse fata de un 7

| Commandoo a răspuns:

Merge eu il folosesc si merge mai bun este xp profesional dar i bun si ila joci metin 2 ro?

| MicutzaRuxi a răspuns:

Da, merge. Cum a spus si daassh..merge orice windows insa eu contez pe Windows 7 si am tot laptop

| Gagu4321 a răspuns:

Da merge sigur am incercat ioh

| onii1997 a răspuns:

Da normal ca merge... dar iti trebuie cerintele necesare pentru al instala