| Daryus_Yo_1994 a întrebat:

Buna,TPU! Merita sa imi cumpar o tableta Allview Speed City?

Răspuns Câştigător
| NoNameasdod a răspuns:

Am pus si eu o intrebare de genu [despre tableta] si am vazut ca cineva care mi-a raspuns. o are si e buna. Iar cealalta pers are un prieten care a spus ca e buna happy. Intra la mine pe cont, la intrebari si vezi acolo :*. Acum. imi vine si mie sa o cumpar laughing. mi se pare destul de buna [ ai acolo 2 link-uri de pe eMAG si YouTUbe. ]. Si la pretul de 449 lei mi se pare buna [ si o poti lua si in rate on the phone

4 răspunsuri:
| Maj3stic89 a răspuns:

Hm..in banii acestia gasesti o tableta mai buna doar ca nu e noua dar se merita si e mult mai valabila fata de Allview, tableta se numeste Dell Streak 7 cu dualcore de 1ghz, camera spate 5mpx, camera fata 1. 3mpx, mem interna 16gb

| ByBoysMb a răspuns:

100% DIN 100% Merge foarte bine...
Incredere. Funda?

| lilolilu a răspuns:

Am eu una pe care vreau sa o vand. Am cumparat-o acum 4 luni de la eMAG dar am nevoie de bani acum. Inca are folie pe ecran si e in garantie 18 luni. La eMAG acum e 449 si eu o dau la 349. Pentru cine e interesat ma gasiti la anthony17s@aol.com

| lilolilu a răspuns:

Da