| Mada_Madalin_1996 a întrebat:

mi-a disparut imagine de la iconita de pe desktop si nu stiu cum sa o pun la loc ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Mergi in folderul unde este instalat programul: C -> program files -> ''program" -> click dreapta pe executabil (.exe) -> send to -> desktop

| Cosmotel a răspuns:

Click dreapta pe iconita -> properties -> shortcut -> change icon
daca nu o gasesti acolo dupa ce apesi pe change icon apasa pe browse si te duci unde ai aplicatia respectiva si alegi fisierul cu terminatia.exe sau.ico
asta daca nu-i stearsa si nu mai ai de unde sa alegi imaginea respectiva. tongue

| YONTU a răspuns:

Salut!happy
1. Click dreapta pe desktop!
2. View
3. Apoi click pe Show desktop Icons!