| Adelina1 a întrebat:

Buna TPU am un laptop acer d257 si nu stiu cum sa pun o imagine (o poza) pe desktop daca ma poate ajuta cineva. Multumesc frumos :*

8 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Nu conteaza ce model de laptop ai, mai bine ai spune ce windows ai instalat pe el.
De obicei dai click dreapta pe poza si o sai ai optiunea "set as desktop background" dai click si gata ai pus poza pe fundal
mult succes

| ionutz03 a răspuns:

Daca nu merge asa cum ti-am sugerat eu, mai este o varianta sa dai click dreapta pe desktop si ultima optiune este personalize. In partea de jos a ferestrei care se deschide o sa gasesti desktop background, dai click acolo si o sa gasesti picture location... dai pe browse, selectezi poza care doresti sa o pui, apoi jos save changes si gata ai schimbat poza.
Mult succes si scuze pentru raspuns asa tarziu

| adelina0101123 a răspuns:

Iti dau niste imagini foarte frumoase pe care le-am bagat si eu : http://www.google.ro/......tp?/search

| adelinutu1 a răspuns:

Buna! intri in poza dai click dreapta si scrie ceva de genu "set wallpaper as backround" sau ceva de genu nu prea mai stiu ca nu mai am laptop Acer! sper ca ti-am fost de ajutor! lasa si o funda!

| adelinutu1 a răspuns:

Da era vorba de windows 7 si la mine

| Adelina1 explică:

Am incercat tot ce mi-ati zis si nu merge nimic sad

| Adelina1 explică:

Si ce pot sa fac ca sa mearga?

| adelinutu1 a răspuns (pentru Adelina1):

Baga id lion_lord_ade si iti explic eu