| lonleyboy951 a întrebat:

Buna TPU.

Mi-am achizitionat de curnd un smart-phone android. Cum pot sa-mi descarc aplicatii de pe Google Play. Eu nu am acces la internet de pe telefon. Prin calculator pot face asta?

Răspuns Câştigător
| sebyuser98 a răspuns:

2 opțiuni :

1. Îți achiziționezi un router Wirelles. Nu costă chiar așa mult. Dacă ai net prin Sat, vreo 20 de lei. Dacă esti prin Romtelecom, suni la ei și dacă ai noroc îl vei putea acumula gratis!

2. Descarci aplicațiile de pe internet și le transferi cu cablul de date în PC

Uite aici un site cu aplicații : http://www.apkmania.com. Dacă nu găsești ce îți trebuie aici, poți da un search pe google cu numele aplicației si extensia „.apk ".

Cu plăcere!

1 răspuns:
| iuli000 a răspuns:

Http://apps.evozi.com/apk-downloader/ si descarci ce vrei tu. funda!