| Dorgo_Cosmin_1995 a întrebat:

Are cineva niste aplicatii/jocuri pentru Android?
Am achizitionat o tebleta cu Android 4.0 si inca nu am acces la retea wireless sa imi activez google play. Mai are cineva niste kituri sa-mi dea si mie?

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Intra pe filecrop:
http://www.filecrop.com/
si cauta aplicatia dorita, ex: angry birds.apk (la sfarsit pui.apk care este extensia aplicatiilor android) si descarci cea mai noua versiune.
Poti sa procedezi la fel cu orice aplicatie, sunt foarte multe acolo, full.
le descarci in PC si le pui pe un card ceva, sau le transferi prin cablu. Bafta!