| Anonim124635 a întrebat:

Buna TPU! Mi-am comandat un pc https://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/offi ce-start-r3ge/
si faza este ca nu stiu cam cate fps o sa imi duca in jocuri. De exemplu in FiveM
forza horizon 4
pubg
cs:go
imi puteti spune daca gasesc ceva mai bun? (eu vreau sa cumpar direct buildul complet si nu pe piese).
Imi puteti da niste linkuri cu ceva mai bun daca as gasi? Eu o sa il iau cu 1600 daca nu gasesc ceva mai bun.
Va rog daca puteti sa imi trm linkuri cu pc-urile

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

După cum vezi, e Recomandat pentru Office deci nu te aștepta l a minuni - NU e special pentru jocuri

| Anonim124635 explică (pentru sierra1):

Multumesc! chiar nu am observat!
ma-ți ajutat extrem de mult!

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim124635):

Baftă