| Dunhilll a întrebat:

mi-am cumparat nicse boxe Canyon din acestea http://www.emag.ro/boxe-canyon-usb-negru-albastru-cnr-sp 20bbl/pd/EMKC2BBBM/
Ele au conectare plrin cablu USB (nu prin mufa jack) si am o problema cu ele: le-am bagat in toate usb-urile dar in nici una dintre ele nu le-a recunoscut.
Ce pot sa fac? Dau funda celui care imi da solutia corecta. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AstonMartin a răspuns:

Am avut si eu unele de la genius, cam asemanatoare, usb-ul este pentru curent, adica alimentarea lor, trebuie sa ai si un jack 3, 5 mm, uita-te mai bine.