| HenriDevin a întrebat:

mi-am cumparat recent o tastatura Corsair K55 RGB si am probleme la iluminat, tasta FN nu functioneaza, pe CUE(Corsair Utility Engine) arata cum functioneaza culorile...
Uneori, cam o data la saptamana isi revine cateva ore, si functioneaza perfect, am trimis si ticket la Corsair, am incercat de toate...tot asa, defect nu cred ca are, la inceput a functionat perfect 3 zile.
Poate fi de la drivere, va rog ajutati-ma!
P.S.

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Ori cine de aici ar zice sa o trimiti la garantie. Driver de la tastatura ai instalat? (daca are asa ceva)

| HenriDevin explică (pentru Ax3LdeV):

S-au instalat singure...Si am dat si din driver manager update, am incercat si roll back driver si de toate..nu am cum sa o trimit inapoi.

| Ax3LdeV a răspuns:

Cel mai bine instalezi driverul de la tastatura si nu cel care ti-l da windowsul

| HenriDevin explică (pentru Ax3LdeV):

Am facut asta, din programul ei, poate este doar bricked...si trebuie sa gasesc fisier de hard reset